Zakłady wzajemne dla każdego – profesjonalne zakłady bukmacherskie

Oferta zakładów bukmacherskich przeznaczona jest zarówno dla profesjonalnych graczy, jak i dla początkujących miłośników zakładów wzajemnych. Coraz większa konkurencja w branży bukmacherskiej sprawia, że na rynku zakładów wzajemnych powstają nowe totalizatory sportowe oferujące bogatą ofertę zakładową. Bukmacherzy oferują grę zdalną poprzez serwisy internetowe oraz stacjonarną w punktach naziemnych. Stale urozmaicane oferty promocyjne i bonusowe mają za zadanie zachęcić nowych klientów do skorzystania z oferty bukmacherów. Według ekspertów branży bukmacherskiej na wciąż rosnącą popularność gry w zakładach bukmacherskich, wpływa bogata oferta oraz możliwość uzyskania wysokiej wygranej bez wychodzenia z domu.

Oferta zakładów bukmacherskich

W ofercie zakładów bukmacherskich znajdują się najpopularniejsze dyscypliny sportowe, wydarzenia kulturalne, społeczne oraz polityczne. Spośród sportów gracz może wybrać dyscypliny cieszące się dużą popularnością, m.in. piłkę nożną, siatkówkę, hokej, koszykówkę, lub mniej popularne sporty t.j. szachy, wyścigi konne, curling czy badminton.
W ofercie totalizatorów sportowych znajdują się również coraz bardziej popularne e-sporty oraz sporty wirtualne, stanowiące alternatywę dla standardowych zakładów wzajemnych na wydarzenia sportowe. E-sporty dotyczą zawierania zakładów w kategorii najpopularniejszych gier komputerowych t.j. Counter Strike, Call of Duty, League of Legends, Dota 2, Fifa, Hearthstone, King of Glory lub Star Craft 2. Sporty wirtualne umożliwiają grę 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. W kategorii tej gracz może zawierać zakłady na wydarzenia sportowe, których wynik symulowany jest przez komputer.

Gra na żywo

Dział LIVE to obowiązkowy punkt każdego profesjonalnego zakładu bukmacherskiego, który zamierza rywalizować z najlepszymi totalizatorami sportowymi na rynku. Gra na żywo to duża dawka adrenaliny dla graczy, którzy mogą zawierać zakłady wzajemne w czasie rzeczywistym. Zakłady bukmacherskie zazwyczaj oferują wyższe kursy na wydarzenia dostępne w kategorii LIVE, co zdecydowanie uatrakcyjnia grę. Funkcjonalnością wpływającą na komfort gry jest możliwość oglądania obstawianego meczu za pomocą transmisji LIVE, wizualizacji graficznej przebiegu zdarzeń na boisku lub szczegółowych statystyk z meczu dostępnych w serwisie internetowym zakładu bukmacherskiego.

Aplikacja mobilna

Bukmacherzy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy zdalnych udostępniają aplikacje mobilne umożliwiające stały dostęp do serwisu internetowego zakładu bukmacherskiego. Elektroniczny dostęp wpływa na szybkość zawierania zakładów oraz możliwość ciągłego śledzenia statusu zawartego kuponu. Funkcjonalność aplikacji umożliwia wysyłanie powiadomień o zmianie statusu spotkania z kuponu lub innych informacji istotnych dla gracza.

Płatności

Wpłaty i wypłaty z konta gracza to mocny punkt funkcjonalności zakładów bukmacherskich. Bukmacherzy udostępniają swoim klientom zarówno portfele elektroniczne, jak i przelewy z wykorzystaniem bankowości elektronicznej lub wpłaty gotówkowe w punktach stacjonarnych. Ponadto wypłaty z konta gracza realizowane są natychmiast po złożeniu dyspozycji przez gracza.